Życzenia

wishes3 thanks

Ogłoszenie

Ogłosznie kiosk

Dzien Depresji

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ

Święto obchodzone jest 23 lutego po ustanowieniu przez Ministerstwo Zdrowia od 2001 roku. Celem tego dnia jest upowszechnienie wiedzy na temat depresji i zachęcenie chorych do leczenia.

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) depresja jest najczęstszą przyczyną niesprawności i niezdolności do pracy na świecie oraz najczęściej spotykanym zaburzeniem psychicznym. Szacuje się, że w danym momencie na świecie choruje kilka procent całej populacji, zaś w ciągu całego życia – kilkanaście procent doświadczy epizodu depresyjnego.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o zbyciu wyposazenia

Ogłoszenie

Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie posiada do zbycia wycofane z użytkowania w tutejszym szpitalu wyposażenie- łóżka szpitalne wraz z materacami, regał przeszklony, biurka, szafy lekarskie, szafki, krzeszła, kozetka lekarska, waga magazynowa itp.

1. Wyposażenie przeznaczone do sprzedaży można obejrzeć od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 14:00, po wcześniejszym umówieniu się z osobami usprawnionymi

2. Osobami uprawnionymi do kontaktu z potencjalnymi Kupujcymi są:

Kierownik Działu Gospodarczego- Technicznego Cezary Krawczyk- tel. 89 650 53 15 lub 500 304 494

Inspektor ds administracji obiektu i zaopatrzaniea Danie Mądry- tel. 89 678 53 11 lub 502 500 860

3. O wyborze Kupującego zadecyduje kolejność złożenia ofert.

4 Kupujacy dokona odbioru zakupianego wyposażenia własnymi siłami i na własny koszty

5. Wydanie zakupinonego wyposażenia nastąpi po opłaceniu przez Kupującego należności w kasie szpitala lub na wskazane przez Sprzedajcego konto

Oferty cenowe można składać w terminie do 29 stycznia 2021 osobiście, telefonicznie lub na adres email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regał

Stolik1

Stolik2

Stolik3

Szafa Lekarska Dwudrzwiowa

Szafka

Szafa Lekarska Jednodrzwiowa

Waga

Łóżko1

Łóżko2