Podziękowania

Wojewódzki Zespół
Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie,
10-228 Olsztyn, Al. Wojska Polskiego 35

Rachunek bankowy:
PKO Bank Polski 58 1440 1101 0000 0000 0802 5347

W związku z sytuacją epidemiczną

WAŻNA INFORMACJA

 

W związku z sytuacją epidemiczną prosimy wszystkich pacjentów o ograniczenie osobistych wizyt w PZP wyłącznie do niezbędnego minimum.

Możliwy kontakt telefoniczny w dniach i godzinach wyznaczonych terminów wizyt:

- z psychiatrą celem tele-porady i uzyskania e-recepty,

- z psychologiem celem tele-porady psychologicznej

phone numbers pzp

zatrudnimy lekarzy na dyżury

Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie zatrudni lekarzy specjalistów w dziedzinie psychiatrii  na kontrakt na dyżury medyczne. Aplikacje ( CV ) należy składać osobiście w sekretariacie WZLP lub przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 maja 2020r.

Przekazane dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. Kandydaci wyrażają w CV zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych w czasie rekrutacji będzie Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie, 10-228 Olsztyn, Al. Wojska Polskiego 35. Inspektor Ochrony Danych Osobowych - tel.89 678 53 49

Ogłoszenia o zbyciu wyposażenia.

OGŁOSZENIE

Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie posiada do zbycia wycofane z użytkowania w tutejszym szpitalu:

noga do stolika 58x58 cm -szt. 24

fotel typu Finka -szt. 10

krzesło drewniane tapicerowane -szt. 4

wieszak ścienny - szt. 1

biurko lekarskie -szt. 1

krzesło plastikowe -szt. 2

  1. Wyżej wymienione wyposażenie można obejrzeć w siedzibie Sprzedającego od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 14:00.
  2. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny ze Specjalistą ds. zaopatrzenia Danielem Mądrym- tel. 89 678 53 11 lub Kierownikiem Działu Gospodarczo- Technicznego Cezarym Krawczykiem- tel 89 678 53 86.
  3. Kupujący złoży ofertę cenową poprzez wypełnienie formularza ofertowego.
  4. Kupujący dokona odbioru zakupionego wyposażenia własnymi siłami i na własny koszt.
  5. Wydanie zakupionego wyposażenia nastąpi po opłaceniu przez Kupującego należności w kasie szpitala lub na wskazane przez Sprzedającego konto.

Na oferty oczekujemy do:28.02.2019r.

Sprzedający wybierze Kupującego, który zaoferuje najwyższą cenę.

Pisemne oferty cenowe należy składać na adres:

Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie

al. Wojska Polskiego 35

10-228 Olsztyn

email:; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:

1. Formularz ofertowy

2. Zdjęcia wyposażenia do zbycia

3. Regulamin sprzedaży

Zbycie z użytkowania wyposażenia